SLUŽBY

 

 

REKONSTRUKCE DOMU A BYTU

 


Kompletní rekonstrukce bytů a domů, bytového jádra, rekonstrukce koupelny a kuchyně na míru

 

 

Zabýváme se převážně rekonstrukcemi celých bytů, bytových jader, koupelen, kuchyní a domů. Provádíme středně velké stavební úpravy, pokládku všech druhů podlahových krytin, úpravu povrchů, zednické práce, zateplování fasád, rekonstrukce koupelen, montáže kuchyňských linek, dodat kancelářský a bytový nábytek, elektroinstalaci, rozvody PC sítí, telefonních i televizních sítí, montáže klimatizací a vzduchotechniky. Samozřejmostí je vypracování projektové i prostorové dokumentace.

 

Pomůžeme Vám s financováním vaši rekonstrukce. Díky spolupráci s profesionálními finančními poradci a bankovními ústavy Vám připravíme optimální variantu financování celého projektu. Můžete si zdarma ověřit, kolik by Vám banka mohla půjčit včetně výše splátky a celkové dobu splácení úvěru - hypoteční kalkulačka.

 

 

 


Nabízíme kvalitní a profesionální stavební práce a spojené stavební činnostiRekonstrukce domu
na klíč.


Rekonstrukce bytu
dle Vašich představ.


Rekonstrukce celých bytů včetně bytového jádra.


Rekonstrukce koupelen a kuchyní na míru.


Opravy vlhkého zdiva, sanační omítky a hydroizolační systémy.

 

 

- dále také zajistíme zaměření Vašich prostor, vyřízení stavebního povolení, výroba atypických kusů nábytku, dodávky vestavných i běžných spotřebičů, prodej a montáž žaluzií, markýz a rolet, sádrokartonové příčky a podhledy, prodej a montáž obkladů, dlažby a sanitární keramiky a koupelnových doplňků

 

 


Rekonstrukce bytu, koupelen a kuchyní provádíme v těchto regionech: Ostrava, Opava, Bohumín, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Havířov, Hlučín, Karviná, Orlová a Nový Jičín.