Koupelny

 

 

 

Ještě v nedávné minulosti se koupelny konstruovaly jako nutné příslušenství bytu. Koupelny byly místnosti určené k vykonání základních potřeb aniž by byl kladen důraz na pohodlí a estetiku. Velikost koupelny i toalety byla značně omezená, nijak zvlášť hezká a postrádala jakékoliv doplňky a vymoženosti bez kterých si dnešní koupelny jen stěží dokážeme představit.

 

 

Uvažujete o rekonstrukce koupelny a sociální vybavenosti tj. toaleta, pisoár nebo bidet ?

 

 

Přitom v dnešní době jsou prostory koupelny určeny nejen k základní hygieně, ale také k odpočinku a relaxaci. Proto se chceme ve své nové koupelně cítit dobře, dopřát si zasloužené pohodlí a komfort. Koupelny jsou místem relaxace a odpočinku a proto klademe důraz na velikost a vybavení prostoru. Vložte v nás svou důvěru a nechte nás vytvořit pro Vás sen po kterém toužíte. Ve spolupráci s našimi odborníky budete mít opravdovou radost z Vaší nové koupelny.

 

 

 

Moderní trendy v zařízení koupelen v bytových jádrech panelových domů

 

 

Koupelny zejména v umakartových jádrech paneláků a domů z první republiky dosluhují. Nástává potřeba jejich rekonstrukce. Takové rozhodnutí je na celý život a je tedy potřeba toto velmi dobře promyslet. V dnešní době není koupelna místem pouhé očisty, ale je i místem, kde člověk nachází odpočinek, relaxaci a komfort. Důležitá je také snadnost její údržby. Tomu také odpovídá moderní vybavení koupelen. Je možno zvolit také provedení koupelny v duchu luxusu. Každý z nás má jistě rád jistý luxus. Odpovídají tomu některé námi vydařené projekty luxusních koupelen.

 

 

 


Trend pohodlí a bezpečnosti

 

 

Moderní vany a sprchové kouty velmi efektivně využívají prostor a poskytují tak vzhledem ke svým rozměrům vysokou míru pohodlí. Při kombinaci vany se sprchovou zástěnou poskytují i možnost komforního sprchování. Výhodou oproti sprchovým koutům je možnost využití odkládacích ploch či příjemného relaxování. Velkou oblibu si získavají sprchové kouty. jsou ekonomické a dobře přístupné. Očista je zde rychlejší, bezpečnější a oproti běžné lázni ušetříte až dvě třetiny vody i energie k jejímu ohřevu. Rovněž oproti vanám nekladou bariéru při vstupu. Pro starší nebo méně pohyblivé lidi bývá koupelna vybavena sadou madel, úchytů a sedátek. Často také se používají protiskluzové podložky či protiskluzové úpravy povrchů některých materiálu či výrobků.