Financování rekonstrukce | hypoteční úvěry a stavební spoření

 

 

Možnosti financování rekonstrukce nebo výstavby nového bydleníKde na to vzít?


Otázky financování vyvolají bezpochyby první vrásky na čele každého člověka, který přemýšlí o stavbě rodinného domku. Ti šťastnější mají volné finanční prostředky, většina z nás si však musí peníze vypůjčit.Možností, jak tuto situaci řešit je hned několik.


Základem financování každé rekonstrukce či samotné výstavby rodinného domu s omezenými vlastními finančními prostředky by měl být hypoteční úvěr. Ostatní produkty, jako je stavební spoření či kapitálové životní pojištění, by měly sloužit k dofinancování stavby, respektive ke snížení výše měsíční splátky hypotéky po skončení doby fixace. Konkrétní volba nejvhodnějšího způsobu financování již záleží na vaší momentální finanční situaci a výši vašeho měsíčního příjmu.Pomůžeme vám s financováním Vaší stavby či rekonstrukce. Díky spolupráci s profesionálními finančními poradci a bankovními ústavy vám připravíme optimální variantu financování celého projektu. Spolupracujeme také s hypotečními specialisty - Raiffeisenbank a.s., Komerční banka, a.s., Hypoteční banka, a.s., Česká spořitelna, a.s. Můžete si zdarma ověřit, kolik by Vám banka mohla půjčit včetně výše splátky a celkové doby splácení úvěru - Spočítat hypotéku - ZDE Ušetřete si čas na důležitější věci, než-li shánění finančních prostředků.


Pokud uvažujete o výstavbě rodinného domu, je pohled na finanční stránku jedním z prvních a nejdůležitějších.


Většina klientů nedisponuje tolika penězi, aby mohla realizovat celou stavbu z vlastních zdrojů. Je rozumné využít maximálně možnosti, které nabízejí hypoteční banky nebo stavební spořitelny. Tyto produkty jsou v současnosti přístupné a výhodné pro většinu investorů.Hypoteční banky nabízí celé spektrum úvěrů a pamatují i na žadatele, kteří disponují i menší hotovostí. Většinou je pro Vás investory obtížné se orientovat ve všech možnostech, které finanční instituce nabízejí.Proto Vám nabízíme využití našich zkušeností s tímto způsobem financování staveb a rádi Vám pomůžeme s přípravou a vyřízením hypotečního úvěru. Samozřejmě je důležité takto financovanou stavbu doplnit vhodným pojištěním osob a majetku.Úzce spolupracujeme s renomovanými bankovními domy a vzhledem k vzájemné dlouhodobé spolupráci dokážeme zajistit nejlepší finanční nabídky a produkty vhodné financování Vaší stavby.
Kontaktujte nás a také Vám pomůžeme s financováním Vaší rekonstrukce. Také spolupracujeme s nezavislými finačními poradci a institucemi jako jsou Partners, Broker Consulting.