Protipožární systémy

 

 

 

Naše firma zajišťuje výrobu, dodávku a montáž  protipožárních uzávěrů.

 Nabízíme protipožární dveře a prosklené stěny v provedení ze dřeva, hliníku, případně oceli. Vše je možno dodat i v nepožární variantě se shodným vzhledem. Veškeré dodávané výrobky je možné použít v interiéru, některé výrobky jsou určeny i pro instalaci v exteriéru. U vybraných výrobků je možné splnit požadavky na kouřotěsnost, případně vzduchovou neprůzvučnost.

 


Dodáváme také automatické dveře i s požární odolností, protipožární rolety, průmyslová vrata a protipožární posuvná vrata, hydranty. Provádí montáž protipožárních obkladů.

 

 

Další činností je zajištění konzultací pro projektanty a investory a provádění pravidelných kontrol provozuschopnosti požárně bezpečnostních zařízení podle §7 vyhlášky Ministerstva vnitra č.246/2001.

 

 

Ceny na jednotlivé výrobky a činnosti jsou zpracovávány formou cenové nabídky na základě vaší poptávky na konkrétní zakázku. K tomu je možno použít náš poptávkový formulář viz výše.

 

 

Protipožární systémy, protipožární dveře, protipožární uzávěry, protipožární rolety, protipožární posuvná vrata, hydranty, protipožární obklady.