Rekonstrukce domu

 

 


Kompletní rekonstrukce rodinného domu


Stavíme přesně podle Vašich představ. Povolování staveb - žádosti pro vydání kladného stanoviska a kolaudace stavby. Projekty staveb pro stavební řízení a realizační projektyProvádění a projektování staveb


Rodinné domky, provozní budovy, obchody a prodejny, terénní úpravy pozemků, bytové domy a občanské vybavenosti, kolaudace staveb aj.

 

V oblasti rekonstrukcí rodinných domů působíme již více než 10 let a za tu dobu jsme stihli úspěšně dokončit spousty projektů. Naše práce spočívá v návrhu ideálního řešení a v následné úplné realizaci či přestavby včetně finální kompletace.

 


Kde působíme?

Našim působištěm je zejména město Ostrava a jeho nejbližší okolí. V této oblasti se stále nachází dost starých rodinných domů s nevyhovujícím vnitřním vybavením, které můžeme rekonstruovat.

 


Jak pracujeme?

Potom, co nás kontaktuje nový zákazník, jej navštívíme a společně nalezneme nejvhodnější řešení. Pak vypracujeme cenovou nabídku a domluvíme termín rekonstrukce. Na jednu rekonstrukci si dáváme čas 8 dnů, a pokud nenastanou nečekané komplikace, termín dodržíme.Individuální přístup pro nás není jen fráze. Po celou dobu je zákazníkovy k dispozici konkrétní osoba, se kterou může řešit všechny problémy či připomínky. V jednu chvíli pracujeme pouze na jednom projektu, takže se stávajícímu klientovi plně věnujeme.

 

 

Co umíme?

Kompletní rekonstrukce dle PD zahrnuje vybourání starého zdiva, vyzdění nového cihlového či pórobetonového zdiva, instalace elektrických a instalatérských rozvodů, sádrokartony, obložení koupelny, montáž sanitární techniky včetně zabudování vany a finální montáž baterií, světel, vypínačů a zásuvek. V případě zájmů zařídíme také malířské práce a pokládku různých druhů podlah.Proč vybrat právě nás?Vypracování nabídky
- Kontaktujte nás a my posoudíme Vaši situaci. Vypracujeme plán rekonstrukce i cenovou nabídku. Vaši poptávku zadejte zde.

 

Záruka 5 let - Na naši práci poskytujeme záruku 5 let. Během této doby provádíme veškeré opravné práce neprodleně a zdarma.Poskytujeme přehledný položkový rozpočet
- Celkovou cenu rekonstrukce vypočítáme dopředu a poskytneme Vám vyčerpávající rozpočet se všemi položkami. Při hrazení faktury Vás nečeká žádné „nepříjemné překvapení“.Rekonstrukce bytových domů provádíme dost dlouho na to, abychom byli schopni najít a navrhnout optimální řešení pro každý dům. Samozřejmě jsme za ta léta získali takovou odbornou kvalifikaci, že můžeme odvádět kvalitní a rychlou práci.Práci koordinuje jeden člověk - Od samého začátku budete jednat s jedním člověkem, ke kterému se můžete bez obav obracet se všemi návrhy a připomínkami nejen během přípravy a realizace rekonstrukce, ale také během celé doby záručního servisu.V jednu chvíli pracujeme pouze na jednom projektu - Právě na tom Vašem! Máte tak jistotu, že nebudeme dělit naše síly mezi více zákazníků. V termínu, který si dohodneme, se budeme věnovat jen a pouze Vám.Udržujeme pořádek - Všechnu suť a odpad okamžitě odvážíme na ekoskládku a neznečišťujeme společné prostory domu (nebo je po sobě uklidíme). Nemusíte se bát zhoršení sousedských vztahů.Během práce pořizujeme detailní fotodokumentaci - Důležité je hlavně zdokumentování rozvodů elektroinstalace a dalších inženýrských rozvodů. Vždy budete přesně vědět, kudy vede jaké potrubí a budete se tím moci řídit při provádění dalších rekonstrukcí.