Kuchyně na míru

 

 


Do jakéhokoliv prostoru ve kterém chcete mít kuchyň, navrhneme a vyrobíme kuchyňskou linku na míru dle klasických i nejmodernějších trendů. Zvolíte si pouze materiál, typ dvířek, barvu povrchové úpravy, design pracovní desky, typ dřezu (jednoduchý, dvojdřez, s odkapávečem, atd.), vestavné spotřebiče a to ostatní nechte už na nás. Dále také vyrobíme veškerý nábytek ( skříně a skříňky klasické, vestavné i komody ) zařízení kanceláří atd.

 

 

Kuchyně na míru


 

Kuchyňská linka vyrobená na míru přímo pro potřeby konkrétní domácnosti. Kuchyně již dávno není jen prostorem přípravy jídla, v němž žena tráví většinu volného času uzavřená před ostatními členy rodiny. Čím dál častěji se upouští od klasických kuchyňských místností a vznikají kuchyňské kouty, jako součást denní místnosti – obývacího pokoje. V závislosti na tomto trendu stoupají nároky uživatelů na design a funkčnost kuchyňské linky.

 

Naše firma Vám umožní pořídit si kuchyň dle Vašich představ a také finančních možností. V závislosti na výběru materiálů a náročnosti výroby jsme schopni vyrobit kuchyň za velmi příznivé ceny, ale i kuchyň luxusní, vybavenou všemi moderními komponenty, které dnešní trh nabízí. Kuchyně na míru nabízí maximalní využití Vašeho prostoru, je zde možnost realizovat Vaše nápady a přizpůsobit tak kuchyň přesně Vašim požadavkům.

 

 

 

VÝHODY


- pohodlné ergonomické rozdělení pracovní plochy


- velký úložný prostor

 

 

 

Sektorové kuchyně


Pro zákazníky, kteří nemohou nebo nechtějí investovat do kuchyňské linky desetitisíce korun, jsme připravili přehled rovných sektorových kuchyní. Z něj si můžete buďto přímo vybrat sestavu kuchyňské linky, nebo si poskládat linku z jednotlivých skříněk. Sektorové kuchyně lze také jakkoliv přizpůsobit a individuálně dovybavit.

 

Výhodou takovéto kuchyně je její nízká pořizovací cena, přitom jsou zde použity kvalitní české a rakouské materiály, kvalitní kování a úchytky. Spodní skříňky stojí na výškově stavitelných nožkách, čímž se zamezí poškození korpusů při vytírání, popř. vodovodní havárii a současně nám to umožní ustavit Vám kuchyň do váhy – tj. nekopíruje křivou podlahu. Za příplatek si k takovéto kuchyni můžete zvolit i dražší kování s tlumením dorazu, popř. vyřešit problém, který si žádá atypické řešení linky. V ceně kuchyně je odborná montáž.

 

 

VÝHODY


- příznivá cena již od 14 400 Kč


- možnost přizpůsobení