Koupelny na klíč

 

 

Koupelny na klíčMůžete se s námi bez obav pustit do náročných i skromnějších projektů rekonstrukce koupelny. Vaše koupelny můžou být atypicky řešené a velkoryse pojaté s vestavěnou saunou, nebo skromnější s perfekním využitím každého prostoru.

 

Proč tedy 3D grafické návrhy koupelen?

Díky grafickému návrhu se vyvarujete případným chybným rozhodnutím ve výběru koupelnového zařízení. Vstupte do světa 3D koupelny.

Vaší koupelnu uvidíte dříve než bude položena jediná obkladačka“.

3D návrh koupelny slouží jako podklad pro projektanta a ušetří Vám předražené konzultace s bytovými architekty. „Staňte se vlastním architektem Vašeho domova.“Na základě grafického návrhu 3D koupelny Vám jakákoli stavební firma projekt zrealizuje.Co je naším know-how pro dobrý grafický návrh koupelny? Individuální přístup k zákazníkům, což je nutná podmínka pro ty pravé 3D návrhy koupelen. Práce s kvalitním a ověřeným softwarem, který je ideální pro vizualizace koupelny. Vyškolený personál, který svoji práci návrhů 3D koupelny bere zodpovědně. Odvést precizní práci za přijatelné ceny, což je spíš zásada, kterou však jistě oceníte.
Pro koho je 3D návrh koupelny určen?

Pro zákazníky plánující výstavbu či rekonstrukci koupelny. Pro prodejce koupelnového vybavení, kteří chtějí svým zákazníkům nabídnout něco navíc – tzn. 3D grafické návrhy koupelen. Pro stavební firmy, které chtějí návrh využít k přímé realizaci či přesnému rozpočtování nové koupelny.