Co je to bytové jádro ?

 

 

 

Bytovým jádrem je označován ve stavební praxi prefabrikovaný komplet sanitárně hygienického zařízení, který byl používán při výstavbě panelových bytových domů. Jedná se v podstatě o hotový výrobek, který byl zamontován při výstavbě do připravené dispozice domu.

 

 

Bytová jádra byla vyráběna ve specializovaných podnicích v období 19581990. Problém rekonstrukce bytového jádra má teď jednoduché řešení!

 


Postaráme se o návrh, přes dokumentaci, realizaci až po závěrečnou kolaudaci. Rekonstrukce bytového jádra zahrnuje vybourání a odvoz starého jádra, výstavbu nového jádra, rozvody všeho druhu, obklady, dlažby i dovoz a instalaci zařizovacích předmětů. Pro úpravu bytového jádra budete ve většině případů potřebovat ohlášení stavebnímu úřadu. V případě zásahu do nosných konstrukcí pak statický výpočet - posudek + stavební povolení. Nabízíme Vám buď kompletní službu (projekt a vyřízení stavebního povolení či ohlášení) nebo pouze vypracovnání projektové dokumentace.

 

 

Zajištění všech potřebných vyjádření a vyřízení stavebního povolení či ohlášení trvá podle našich zkušeností 3 - 4 týdny. Při plánování kompletní rekonstrukce s tím prosím počítejte. Provádíme také obkladačské práce obklady kuchyní, dlažeb, dlažby do koupelen, dlažby v bytě, balkonů a teras, obklady sociálních zařízení a kuchyní v provozovnách.

 

 

Hledáte kvalitní služby za skvělou cenu? Kontaktujte nás a mi vám poradíme s výběrem těch správných materiálů, obkladu a dlažeb. K usnadnění výběru máme celou řadu vzorníků a katalogu renomovaných firem.

 Pak neváhejte a klidně se na nás obraťte. Nabízime kvalitní práci za velmi přiznivé ceny.