Inspektor nemovitostí vyhledá všechny skryté závady a ušetří peníze

 

 

Kdo to je inspektor nemovitostí ?

 

Inspektor nemovitostí Vám odborně zkontroluje technický stav objektu před koupí nebo jeho prodejem. Sepíše všechny zjíštěné závady a nedostatky a vyčíslí náklady na jejich odstranění. Kupující pak bude mít v rukou účinný nástroj pro vyjednávání o celkobvé cené uvedeného objektu. Případné slevy můžou představovat i desetitisíce až statisíce. Tento účinný nástroj již využilo spousty institucí a klientů napříč celou českou republikou.

 

 

V čem Vám může inspektor nemovitostí pomoci ?

 

Koupili jste si dům nebo byt a až nyní objevujete všechny skryté závady ve vašem novém rodinném domě nebo bytě ? Pomůže Vám inspekce nemovitosti. Díky spolupráci s inspektorem nemovitosti byste se takové situaci mohli bez problému vyhnout a ještě k tomu ušetřit nemalý finanční obnos. Jelikož by se jednalo o nezávislý odborný posudek na stav daného odbjektu před jeho koupí.

 

 

Pro koho jsou služby inspektora nemovitostí převážně určeny ?

 

Služby inspektora nemovitosti mohou využívat jak realitní kanceláře, které mají potřebu deklarovat klientům svou solidnost a otevřený přístup, tak také banky, pojišťovny, obecní úřady a další subjekty. Službu mohou taktéž využívat i jednotlivci. Kupující si může provedení inspekce nemovitosti, o kterou by projevil zájem, vyžádat po realitní kanceláři. Bude mít jistotu, že koupí opravdu takovou nemovitost jakou realitní kancelář deklarovala.

 

 

Přednosti inspekce nemovitosti z pohledu realitních kanceláří a jednotlivců

 

- zvýšení důvěryhodnosti prodávané nemovitosti v porovnání s ostatními nabídkami,

- objektivní ověření skutečného technického stavu nemovitostí,

- vytvoření podkladu pro dosažení shody a skutečné férové ceny.

 

 

Kupujte tedy nemovitost bez překvapení a za odpovídající cenu. Nedejte na rady známých bez přístrojů a bez řádné odbornosti ohledně staveb. Preferujte rady odborníků s odpovědností a pojištěním proti případným škodám.